Русский / Українська

Спеції оптом

Кунжут (Сезам) оптом

Кунжут (Сезам) оптом

Спеції оптом, приправи оптом, прянощі оптом по Україні - Кунжут (Сезам)
Хочете купити Кунжут (Сезам) оптом? Скачайте оптовий прайс - (спеції за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення спецій від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Кунжут або сезам відноситься до найдавніших приправ світу. Маленькі насіння спеції володіють ніжним горіховим смаком.

У кулінарії використовують цілі насіння кунжуту. Для підсилення смаку їх обсмажують. З насіння також роблять кунжутне масло. Дуже корисно додавати сезам в їжу або готувати на кунжутному маслі, так як воно виводить з організму шкідливі речовини, омолоджує і є природним джерелом вапна.

Зміна кунжуту додають в випічку: хліб і печиво; в десерти. На Сході з спеції роблять пасту - муха, яка володіє горіховим смаком і приємним легким ароматом. Якщо змішати насіння кунжуту з сіллю вийде суха приправа «гомасіо», якою посипають рис.

Кунжут - потужний антиоксидант. Його вживання попереджає розвиток багатьох захворювань і раку, в тому числі. Він також знижує рівень холестерину в крові. Масло кунжуту може зберігатися до 9 років, завдяки своїм антиоксидантним властивостям.

Кунжут допомагає в боротьбі із зайвою вагою. Досить трохи пожувати насіння сезаму, щоб сильно і надовго притупити почуття голоду.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Лавровий лист

Лавровий лист

Гірчиця

Гірчиця

Пажитник (шамбала або фенугрек)

Пажитник (шамбала або фенугрек)

Ваніль

Ваніль

Орегано

Орегано

Перець чорний горошок

Перець чорний горошок