Русский / Українська

Сушені овочі оптом

Буряк порошок оптом

Буряк порошок оптом

Сушені овочі оптом по Україні - Буряк порошок
Хочете купити Буряка порошок оптом? Скачайте оптовий прайс - (сушені овочі за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення сушених овочів від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Буряковий порошок нічим за своїми якостями і складом не поступається свіжому коренеплоду і широко застосовується в кулінарії, косметології та промисловому виробництві. Порошок буряка багатий вітамінами групи В, С; амінокислотами; каратиноидами; солями калію, кальцію, заліза, марганцю, магнію, йоду і кобальту.

Порошок буряка використовується для масового виробництва кетчупів, томатного соусу, паштетів, квасу. Він входить до складу деяких біологічно активних добавок і застосовується в якості натурального барвника. Його додають в супи, борщі, соуси; використовують як паніровці для котлет і биточків; їм підфарбовують кекси, торти, креми, і іншу випічку.

Порошок буряка допомагає вивести з організму токсини, шлаки, збуджує апетит, покращує настрій; знімає спазми судин; підвищує міцність капілярів; знижує артеріальний тиск; покращує склад крові; має антирадіаційна і антиканцерогенну дію.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Гарбуз порошок

Гарбуз порошок

Петрушка корінь

Петрушка корінь

Морква сушена порошок

Морква сушена порошок

Сушена картопля

Сушена картопля