Страусине м’ясо

Повернутися в каталог
img

М’ясо страуса – це нежирне червоне м’ясо з характеристиками птиці. М’ясо страуса сушене виготовляється з дотриманням спеціальної технології, яка надає можливість відмінно зберегти всі вітаміни та мінерали, що входять до складу м’яса. Продукт виробляється з цільного шматка м’яса найвищого ґатунку, без додавання консервантів, ароматизаторів та ГМО. Цікавим рішенням буде сушене м’ясо купити. Україна якраз та країна, в якій страусятина – делікатес. Для сушки використовується тільки нежирне м’ясо, тому це ідеальна харчова добавка, яка забезпечить організм необхідним харчуванням. Під час сушіння з м’яса видаляється тільки вода і в ньому зберігаються необхідні білки та корисні речовини.

М’ясо страуса сушене – це легке, корисне джерело білка зі сприятливою аміногрупою, яке може супроводжувати вас практично в будь-якому місці. Подібне м’ясо також відмінно підходить до приготованих страв. З нього можна легко приготувати поживний бульйон з додаванням овочів, другу страву або закуску. Завдяки високому вмісту білка і незначній кількості використовуваної солі м’ясо підходить у якості швидкої, здорової і поживної їжі для всіх, хто любить м’ясо.

Сушене м’ясо купити (Україна тільки починає популяризувати цей продукт) вам пропонує наша компанія. Для його приготування ми використовуємо тільки натуральні інгредієнти. Так як ми самі виробляємо дану продукцію, гарантуємо її відмінну якість і бездоганний смак. Компанія вибрала м’ясо страуса, тому що це дуже якісне та дієтичне м’ясо, і на його смак не може вплинути спосіб розведення. Після сушіння воно зберігає всі поживні властивості, все ще має відмінний смак і не потребує поліпшення. Доставка товару здійснюється в усі регіони країни.

Спеції оптом, приправи оптом, прянощі оптом по Україні - Страусине м'ясо оптом

Увага! Оптовий замовлення спецій від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально

Хочете купити Страусине м'ясо оптом ?
Зв'яжіться з нами за номером телефону або оформіть замовлення на сайті.

Тел. +38 (050) 409 10 80 , +38 +38 (050) 655 64 23

img
img
img