Русский / Українська

Спеції оптом

Духмяний перець оптом

Духмяний перець оптом

Спеції оптом, приправи оптом, прянощі оптом по Україні - Духмяний перець
Хочете купити Духмяний перець оптом? Скачайте оптовий прайс - (спеції за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення спецій від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Запашний перець володіє пряним ароматом і пекучим смаком, який нагадує суміш гвоздики, мускатного горіха, кориці і чорного перцю.

Запашний перець - популярна спеція в кулінарії. Його застосовують як горошком, так і в молотом вигляді. Їм приправляють: всі види м'яса, особливо баранину; салати; супи. Додають запашний перець в консервацію з фруктів і овочів; в десерти і алкогольні напої, наприклад рисовий пудинг і ячмінне вино. В молотом вигляді запашний перець входить до складу знаменитої приправи каррі.

Запашний перець надає своєрідний смак соусів, рибі, компотів і печінкою. Додають його в рибні консерви, при виробництві твердих сирів, ковбаси та гірчиці. При розладі шлунка рекомендують пити чай із запашним перцем. Знайшов він своє застосування і в парфумерній, косметичної та фармацевтичної промисловості.

Ефірні масла запашного перцю дають людині додаткову енергію, надають силу і бадьорість. Його ефірне масло - природний антісептік.солянкі, щей і борщу, других страв з яловичини, свинини, дичини, курки та ін.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Кмин (Тмін) мелений

Кмин (Тмін) мелений

Лавровий лист

Лавровий лист

Чабер

Чабер

Орегано

Орегано

Ваніль

Ваніль

Фенхель

Фенхель