Русский / Українська

Спеції оптом

Перець чорний горошок оптом

Перець чорний горошок оптом

Спеції оптом, приправи оптом, прянощі оптом по Україні - Перець чорний горошок
Хочете купити Перець чорний горошок оптом? Скачайте оптовий прайс - (спеції за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення спецій від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Перець чорний горошок, мабуть найвідоміша приправа в світі. В даний час практично жодна страва не обходиться без додавання чорного перцю і горошком, і меленого.

Застосування перцю чорного горошком відрізняється від меленого. В основному перець горошком додається в маринади; в рибні, м'ясні та овочеві консерви; бульйони.

Перець горошком не володіє такою сильною пекучість, як мелений, тому його закладають в блюдо задовго до закінчення готування. Зате він привносить в блюдо особливі нотки і аромат.

Володіє пряність і цілющими властивостями. Перець чорний горошком підвищує апетит, покращує травлення, лікує суглоби як настойки; допомагає боротися із зайвою вагою, так як сприяє руйнуванню жирових клітин.

Краще купувати чорний перець горошком і молоти його в міру необхідності, так як мелений перець швидко втрачає смак і аромат. Зберігати перець краще в темному місці в контейнері, який не пропускає повітря.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Аджика

Аджика

Кумин (Зіра)

Кумин (Зіра)

Коріандр

Коріандр

Paprika

Paprika

Розмарин

Розмарин

Кмин (Тмін) мелений

Кмин (Тмін) мелений