Русский / Українська

Лікувальні трави

М'ята оптом

М'ята оптом

Лікарські трави оптом по Україні - М'ята
Хочете купити М'яту оптом? Скачайте оптовий прайс - (лікарські трави за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення лікарських трав від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Неповторний аромат і смак м'яті надає ефірна олія, в якому основним компонентом є ментол. Також м'ята багата флавоноїдами, дубильними речовинами, гіркотою, ефіром. Однак саме ментол робить м'яту ефективним бактерицидним засобом.

М'яту використовують всі галузі промисловості: кондитерська, фармацевтична, парфумерна, лікеро-горілчана. У кулінарії м'ятою ароматизують різні страви і напої. Її додають як приправу до овочів, в маринади. Вона входить до складу різних пряних сумішей.

Фармацевти додають м'яту в препарати для поліпшення зору, в заспокійливі засоби, ліки для шлунково-кишкового тракту і зниження температури. Зовнішньо її рекомендують при головному болю, опіках, як болезаспокійливий при ревматичних болях і для зняття запалення при укусах комах.

Широко використовують і ефірне масло м'яти: аромалампи, розтирання при кашлі, при метеочутливості, для підвищення опору організму до простудних захворювань.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Звіробій

Звіробій

Аронія

Аронія

Кропива

Кропива

Материнка - Душица

Материнка - Душица

Шавлія - Шалфей

Шавлія - Шалфей

Глід - Боярышник

Глід - Боярышник