Русский / Українська

Сушені овочі оптом

Гарбуз порошок оптом

Гарбуз порошок оптом

Сушені овочі оптом по Україні - Гарбуз порошок
Хочете купити Гарбуза порошок оптом? Скачайте оптовий прайс - (сушені овочі за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення сушених овочів від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Порошок гарбуза забезпечує повне збереження всіх корисних речовин вихідного продукту. Його можна застосовувати як самостійно, так і в різних стравах. Гарбузовий порошок володіє жовтим кольором і характерним для овоча ароматом. Гарбуз в порошку багата каротином, вітамінами, пектином, магнієм, калієм, міддю, кобальтом та кальцієм. По суті це природна комора корисних для організму людини речовин.

Вживаючи порошок гарбуза і застосовуючи його в кулінарії можна знизити рівень цукру і холестерину в крові; відновити роботу шлунково-кишкового тракту; нормалізувати процес кровотворення; вивести зайву рідину з організму. Це профілактика атеросклерозу і раку.

Порошок гарбуза застосовують як загусник в супах, кашах, салатах, киселях, соусах і підлива. Він надає приємний жовтий відтінок і аромат, а також вишуканий смак кисломолочних продуктів, насінню, горіхів, тесту для оладок і млинців. Його додають в паніровці для биточків, котлет з риби і м'яса; домашню випічку.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Петрушка корінь

Петрушка корінь

Морква сушена порошок

Морква сушена порошок

Сушена картопля

Сушена картопля

Буряк порошок

Буряк порошок