Русский / Українська

Сушені овочі оптом

Сушена картопля оптом

Сушена картопля оптом

Сушені овочі оптом по Україні - Сушена картопля
Хочете купити Сушену картоплю оптом? Скачайте оптовий прайс - (сушені овочі за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення сушених овочів від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Сушена картопля багатий вітамінами D, Е, Р і групи В; мінералами, серед яких солі заліза, хрому, фосфору, кальцію, магнію. Калорійність сушеного картоплі в 2-3 рази більше, ніж в інших овочах. Також в ньому багато крохмалю - основного енергетичного матеріалу коренеплоду.

Сушена картопля дуже зручний в застосуванні продукт. Використовувати його можна, як і свіжий в приготуванні багатьох страв. Він входить до складу сухих швидкорозчинних супів, других страв, в заморожені продукти: крокети, котлети, вареники, паштети; використовується в хлібопекарській промисловості; для приготування гарнірів.

Сушена картопля надає ощелачивающее дію на організм людини. Він корисний при захворюваннях з порушенням обміну речовин - подагра, ниркові захворювання; допомагає нейтралізувати зайву кислоту в організмі, що сприяє профілактиці багатьох захворювань.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Буряк порошок

Буряк порошок

Петрушка корінь

Петрушка корінь

Гарбуз порошок

Гарбуз порошок

Морква сушена порошок

Морква сушена порошок