Духмяний перець

Повернутися в каталог
img

Запашний перець володіє пряним ароматом і пекучим смаком, який нагадує суміш гвоздики, мускатного горіха, кориці і чорного перцю.

Запашний перець – популярна спеція в кулінарії. Його застосовують як горошком, так і в молотом вигляді. Їм приправляють: всі види м’яса, особливо баранину; салати; супи. Додають запашний перець в консервацію з фруктів і овочів; в десерти і алкогольні напої, наприклад рисовий пудинг і ячмінне вино. В молотом вигляді запашний перець входить до складу знаменитої приправи каррі.

Запашний перець надає своєрідний смак соусів, рибі, компотів і печінкою. Додають його в рибні консерви, при виробництві твердих сирів, ковбаси та гірчиці. При розладі шлунка рекомендують пити чай із запашним перцем. Знайшов він своє застосування і в парфумерній, косметичної та фармацевтичної промисловості.

Ефірні масла запашного перцю дають людині додаткову енергію, надають силу і бадьорість. Його ефірне масло – природний антісептік.солянкі, щей і борщу, других страв з яловичини, свинини, дичини, курки та ін.

Спеції оптом, приправи оптом, прянощі оптом по Україні - Духмяний перець оптом

Увага! Оптовий замовлення спецій від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально

Хочете купити Духмяний перець оптом ?
Зв'яжіться з нами за номером телефону або оформіть замовлення на сайті.

Тел. +38 (050) 409 10 80 , +38 +38 (050) 655 64 23

img
img
img