Русский / Українська

Сушені фрукти оптом

Банан сушений оптом

Банан сушений оптом

Сушені фрукти оптом по Україні - Банан сушений оптом
Хочете купити Банан сушений оптом? Скачайте оптовий прайс - (сушені фрукти за оптовими цінами) і зробіть замовлення. Тел. 050-409-10-80, 067-101-87-31, 063-104-94-22.

Увага! Оптове замовлення сушених фруктів від 1 упаковки. Менший обсяг - ціни обговорюються персонально


Сушені банани багаті на вуглеводи, вітамін С і мінеральни речовини, необхідні організму: фосфор, калій, кальцій, магній і залізо.

Це прекрасна альтернатива цукеркам, тістечкам і иншим небезпечним солодощам, особливо для тих, хто дотримується дієти. Сушені банани пітают мозок, сприятливо впливають на печінку і серце. Вони содержат гормон радості, тому їх рекомендують їсти в напружені періоди, при стресси, при великих фізичних навантаженнях - банани піднімуть настрій і нададуть сил і енергії. Ці властивості фрукта відомі спортсменам, тому вони вживають сушені банани перед змаганнями.

Дієтологи рекомендують їсти сушені банани на сніданок. Якщо предстоіт складний і напружений день можна до сушеним бананів додати вівсянку, тоді Ви будете забезпечені енергією на весь день.

Сушені банани корисні людям із захворюваннями серцево-судинної системи, цукровий діабет, при проблемах зі шлунком; при анемії іобщей слабкості.

Сделать заказ - Скачать прайс опт

Груша сушена

Груша сушена

Апельсин цедра

Апельсин цедра

Яблуко сушене порошок

Яблуко сушене порошок

Яблуко сушене

Яблуко сушене

Цедра лимона

Цедра лимона